A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради
Комунальне підприємство

Новини

10 жовтня 2019 Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров'я (World Mental Health Day) 10 жовтня 2019 року відзначається міжнародною громадськістю під загальним гаслом Всесвітнього дня запобігання самогубствам (World Suicide Prevention Day, WSPD). Всесвітня федерація психічного здоров'я визначила цю дату в 1992 році і це вже в 27-й раз люди у всьому світі будуть робити анонси, проводити заходи щоб об'єднати зусилля щодо покращення психічного здоров'я людей у всьому світі.

17:14 09.10.2019

Всесвітній день серця

За рішенням Всесвітньої федерації серця щорічно 29 вересня відзначається Всесвітній день серця. Цього дня Всесвітня федерація серця закликає політиків, медиків, організації пацієнтів і приватних осіб активізувати зусилля, спрямовані на зменшення тягаря серцево-судинних захворювань.

16:18 30.09.2019

Семінар тренінг на тему «Гострий коронарний синдром: тактика ведення пацієнтів. Гострі порушення серцевого ритму в практиці лікаря. Серцево-легенева реанімація»

11 вересня 2019 року на базі КП "Козятинська ЦРЛ Козятинської районної ради" проведено семінар-тренінг на тему «Гострий коронарний синдром: тактика ведення пацієнтів.  Гострі порушення серцевого ритму в практиці лікаря. Серцево-легенева реанімація». Семінар-тренінг проводили:

15:41 12.09.2019

Відзначення працівників лікарні

13.07.2019 року за дорученням Голови Верховної Ради України були вручені відзнаки за заслуги перед Українським народом нашим шановним землякам, працівникам КП "Козятинська ЦРЛ" - завідувачу відділення анестезіології та інтенсивної терапії Шуляку Валерію Панасовичу та завідувачу відділення трансфузіології Ковальчуку Петру Миколайовичу. Вітаємо їх з цією заслуженою нагородою!

16:58 15.07.2019

В Україні вперше проводиться STEPS – загальнонаціональне дослідження для вивчення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ)

Це – простий стандартизований метод збору, аналізу і поширення даних у країнах-членах ВООЗ.  Таке дослідження дозволяє вивчати тенденції всередині країни та робити порівняння між країнами. Воно містить такі дані:

16:36 24.06.2019

Всесвітній день донора крові 14 червня 2019 року

Щороку 14 червня країни всього світу відмічають Всесвітній день донора крові. Захід спрямований на висловлення подяки добровільним неоплачуваним донорам крові за їх життєво важливі дари, підвищення інформованості людей про необхідність регулярних пожертвувань крові для пацієнтів, які цього потребують. До Всесвітнього дня донора крові в Україні розпочинається тиждень благодійної здачі крові #яДонор. До акції закликає МОЗ, Центр громадського здоров’я та організація ДонорUA. Аби привернути увагу суспільства до цієї події та популяризувати здачу крові достатньо стати донором крові та упродовж тижня опублікувати у соціальних мережах свої світлини з хештегом #яДонор. Для тих, хто хоча б раз в своєму житті був донором крові, у соцмережі Facebook можна встановити тематичні фоторамки:

10:07 14.06.2019

Розпочалися курси «Ведення пацієнтів до та після кардіохірургічних втручань»

На базі Козятинської ЦРЛ  розпочалися курси тематичного удосконалення «Ведення пацієнтів до та після кардіохірургічних втручань» з конференцією в рамках циклу для кардіологів, терапевтів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів функціональної діагностики, серцево-судинних і судинних хірургів, хірургів загальної практики, анестезіологів, а також лікарів інших спеціальностей, які цікавляться хворобами серцево-судинної системи.

13:37 05.06.2019

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень