A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Козятинська центральна районна лікарня Козятинської міської ради
Комунальне підприємство

Відділення трансфузіології

тел. (04342)2-04-86

Ковальчук Петро Миколайович, завідувач відділення

Ковальчук Петро Миколайович

Завідувач відділення трансфузіології

Адреса відділення: м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 4, на п’ятому поверсі поліклініки - відділення трансфузіології (переливання крові) КП "Козятинська ЦРЛ", тел. (04342) 2-04-86, +38(063)02802700

Козятинське відділення трансфузіології має необхідну ліцензію, а це значить відповідність затвердженим вимогам та стандартам, щоб досягнути головного -  максимальної користі для пацієнта та відсутністі шкоди для донора.
Кров, як і здоров’я - це ще не все, але все інше без неї ніщо. Допомагаємо тим, хто зараз у лікарняному ліжку та потребує донорськуої крові.
Наша служба знаходиться між здоровими та хворими людьми, між тими, здоров’я і життя яких знаходиться на "волосинці" через втрату крові, і тих, хто може без шкоди для свого здоров’я її здати. 
Допомогти Людині прикутій до ліжка може тільки інша Людина, яка поділиться частинкою своєї крові - життєдайною рідиною, яку сьогодні неможливо чимось заміняти. 
Давайте не будемо байдужими, чекати чогось та не відвертатися від біди інших, хто знаходиться поруч. Це зовсім не важко і це в наших силах - необхідно зробити лише крок:

  • Вам потрібні кров (компоненти крові) чи донор, звертайтесь до нас, в службу крові Козятина (СКК, відділення трансфузіології);
  • Ви хочете стати донором - зареєструйтеся в нашому відділенні трансфузіології (переливання крові) та почніть планувати свої кроводачі;
  • Ви хочете стати волонтером і допомагати службі крові - приєднуйтесь до нас;
  • Ви хочете стати партнером і підтримати нас - ми Вас теж чекаємо.

Завжди акуальну інформацію можна, також, отримати на сторінці "СЛУЖБА КРОВІ КОЗЯТИНА"  в Facebook, яка створена для популяризації безкоштовного донорства крові, гуманізму та загальних принципів взаємодопомоги на території, де ми мешкаємо.

gromada.online

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень